Реклама
Информеры
Наши Статьи
:

Запорожское городское ЛИТО "ПОИСК" 11 июня 2013 Лорина Тесленко

1. На фесте присутствовали ведущая телеканала "Запорожье" Ольга Ларионова и оператор Владимир Карпенко. Первая передача о фестивале пройдет на телеканале "Запорожье" 15 июня в 17-00. Если нет возможности посмотреть по телевизору - наберите в поисковике "телеканал Запорожье онлайн" - и вы все увидите. Герои первой передачи - Татьяна Гордиенко (Москва-Запорожье), Евгений Орел (Киев) и ребята из Донецкой области - Вера Агаркова, Александр Курапцев, Александр Товберг.

2. Почетный гость фестиваля - известнейший поэт Владимир Дмитриевич Алейников, один из основателей легендарного литературного содружества СМОГ, очаровал зал чтением сво
запорожское городское лито поиск
Міжнародний поетично-музичний фестиваль «В стенах «серебряного века» 2013 09 июня 2013 | 1 комментарий 01 червня 2013 року у нашому місті вдруге пройшов міжнародний поетично-музичний фестиваль «В стенах «серебряного века», який започаткувало Василівське літературне творче об’єднання «Ліра», що діє при Центральній районній бібліотеці для дорослих.   Фестиваль пройшов за підтримки народного депутата В.В.Бандурова та заступника голови обласної державної адміністрації С.В.Грачова.  На адресу членів експертного журі (в м.Запоріжжя)  надійшло близько 700 віршів від поетів   із різних куточків земної кулі: України та Росії, Білорусі та Казахстану, Німеччини та Ізраїлю, США та Австралії.
«В стенах серебряного века» 09 июня 2013

Зазвичай, місце проживання віршів - книжкова та журнальна сторінка. Однак, крім публікацій, і для поета, і для читача існує природна потреба в безпосередньому, прямому спілкуванні. Для цього і був створений фестиваль «В стенах серебряного века» котрий збирає авторів, яких об'єднує ставлення до поезії не тільки як до письмового слова, але і як до слова усного, вимовному, проспіваному і декларованому.

Даний Захід є святом поезії, її торжеством, можливістю учасника поділитися своєю творчістю і відродженням найкращих поетичних традицій.

Погода, на цей раз не склалося, і з замку Попова учасникам, які на цей раз з'їхалися з усієї України, прийшлося перекочувати в ЦКД - де вже і прой
Бердянские музыканты на "Стенах серебряного века 2013" 09 июня 2013


1-го июня2013 г. в г. Васильевка Запорожской обл. состоялся Международный музыкально - поэтический фестиваль " В СТЕНАХ СЕРЕБРЯНОГО ВЕКА ", в котором приняли участие и бердянцы. Кроме удачных выступлений на фестивале поэтов Бердянска, не менее успешными были и выступления наших музыкантов и певцов, исполнивших свои произведения. Праздник музыки и поэзии, несмотря на капризы погоды, удался. Все наши участники фестиваля вернулись домой с наградами и призами.

ЛИРА

Сайт: lira2012.ftes.info | Email: reshetirina@yandex.ru

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений