Реклама
Информеры
Наши Статьи | В СТЕНАХ СЕРЕБРЯНОГО ВЕКА 2015

В СТЕНАХ СЕРЕБРЯНОГО ВЕКА 2015

в стенах серебряного века 2015

    Починаючи з 2012 року, василівське літературно - творче об’єднання «ЛІРА» проводить поетично-музичний фестиваль «В стенах серебряного века», на який традиційно збираються люди, закохані в поезію, музику: поети Василівського району, Запоріжжя,Кам’янко-Дніпровки, Дніпропетровська. Ось і цього разу, на сцені лунали ліричні та меланхолійні вірші, жагуча сатира та зізнання у коханні: до мами, до Батьківщини, до безкрайніх просторів нашого краю.

   Було відкрито і нові імена. Підбадьорює те, що до поетичних лав стала талановита молодь- Настя Панчук та Діана Шматало.Порадувала своїми віршами наша гостя з м. Дніпропетровськ Ніна Бєланова.

    Дуже гармонійно «вплелися» в поезію пісні у виконанні членів фольклорного ансамблю Алли Гапон та Людмили Лоцман під акомпанимент Володимира Мажури. Авторська пісня у виконанні відомого і за межами нашого міста співака Олега Васюкова, викликала хвилю бурхливих оплесків. Ну, і звичайно ж, усі присутні із захватом насолоджувалися «золотим голосом Василівки» - Олегом Симоненком та чудовими піснями у його виконанні

    Протягом усього фестивалю публіку чарував незвичайний гурт « Джива он лайн» протоієрея о.В’ячеслава(м.Запоріжжя) – здавалося, що навіть птахи сиділи на гіллі, не поворушившись.

     Звісно зірками цього концерту стали наші ведучі – Наталія Літош та Василь Бодня.

   А на завершення виконання усіма, хто приймав участь у цьому чудовому заході, пісні «Изгиб гитары желтой»

Комментарии
ЛИРА

Сайт: lira2012.ftes.info | Email: reshetirina@yandex.ru

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений