Реклама
Информеры
Наши Статьи | В СТЕНАХ СЕРЕБРЯНОГО ВЕКА 2015-2

В СТЕНАХ СЕРЕБРЯНОГО ВЕКА 2015-2

в стенах серебряного века 2015-2

Поетичне свято «У стінах срібного віку» зібрало днями на райцентрівській площі прихильників лірики та авторської пісні. Неповторні яскраві враження і емоції викликали ці поетичні читання у глядачів, адже саме у віршах можна передати ту глибину почуттів, які переповнюють серце людини. Це і радість, і кохання, і печаль, і туга, і просто філософські роздуми. А зібрало поетів Василівське об»єднання «Ліра», яке, власне, і стало ініціатором проведення цього свята.

До «стін срібного віку» запросили гостей із Запорізького літературно-поетичного об»єднання «Пошук», поетів із Дніпропетровська, Енергодара, Дніпрорудного, а також вокальну групу із Запоріжжя «Джива-онлайн».

Ведучі свята Василь Бодня та Наталія Літош (вони також належать до колективу «Ліри») віршованими рядками представляли кожного виступаючого на сцені. І полилася поезія у виконанні василівчан Лариси Губенко, Дениса Філатова, Тетяни Лемешко, Ліки Алєксєєвої, Валентини Попової, Зінаїди Гончарової, Анастасії Панчук, Діани Мєшкової, Віри Мартиросян, Ольги Ліщук (Степногірськ), Світлани Пузіної-Олійник, Анатолія Тарасовського, Володимира Красильникова (Запоріжжя), Ніни Бєлановой (Дніпропетровськ)… А які пісні звучали у виконанні протоієрея В’ячеслава із групи ««Джива-онлайн»!

Поезія і музика давно стали нерозривними складовими людської душі. Тож свято супроводжувалося співочими виступами вокалістів з районного Центру культури та дозвілля. Щирими оплесками присутні зустрічали Олега Симоненка, Олега Васюкова, дует «Українські візерунки» — Аллу Гапон та Людмилу Лоцман — під керівництвом акордеоніста Володимира Мажури.

Свято поезії вдалося на славу. Понад дві години поети дарували свої перли шанувальникам лірики. На згадку про цю теплу зустріч кожен поет отримав у подарунок альманах «У стінах срібного віку», у який увійшли поетичні твори місцевих ліриків.

Василівське об»єднання «Ліра» щиро дякує усім, хто долучився до підготовки і проведення цього чудового заходу. Окреме спасибі керівнику ЦКД Володимиру Шаталінському, начальнику відділу культури і туризму РДА Тетяні Шаталінській, звукооператору Євгенію Катеринчуку, творчим колективам ЦКД та колективу районної бібліотеки для дорослих, які постійно працюють у тісному тандемі з поетами Василівщини.

 

За матеріалами газети "Нова Таврія"

Комментарии
ЛИРА

Сайт: lira2012.ftes.info | Email: reshetirina@yandex.ru

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений