Реклама
Информеры
Наши Статьи | Носив він совість ближче до серця

Носив він совість ближче до серця

носив він совість ближче до серця

Коли я відспіваю й відіграю
Закінчу де, на чому - не вгадати?
Але одне, напевно, все ж я знаю:
Не захочеться мені вмирати…»

 


25 січня талановитому музиканту і співаку, який став кумиром мільйонів людей, Володимиру Висоцькому виповнилося б 77 років.
В цей день, в читальному залі, літературно - музичною композицією «Носив він совість ближче до серця» члени Василівського літературно-творчого об'єднання «ЛІРА» вшановували пам'ять цього культового співака.

Незважаючи на жорсткі обмеження, що існували за життя Висоцького, і значний термін, що пройшов після його смерті, популярність Висоцького була і залишається донині феноменальною. Це обумовлюється людською чарівністю і масштабністю особистості; поетичним даром і унікальністю виконавської майстерності; граничною щирістю, волелюбністю, енергетикою виконання пісень і ролей; точністю розкриття пісенних тем і втілення образів.

Розповідь ведучих Ірини Ляшенко та Ірини Решетняк про життя і творчість Висоцького перегукувалась з його віршами у виконанні місцевих поетів: Сажнєвої-Губенко Л. Г., Бодні В. М., Лемешко Т. А., Філатова Д. В., Алєксєєвої Л. М.,Гончарової З.А. Лунали в запису пісні Володимира Висоцького у виконанні Г. Лепса, а на завершення із задоволенням переглянули відеоролик «Жив, як співав»

На цьому засіданні «Ліровці» ознайомилися з творчістю та прийняли до лав літературно-творчого об'єднання нових членів -Наталію Літош та Віру Залевську.

Комментарии
ЛИРА

Сайт: lira2012.ftes.info | Email: reshetirina@yandex.ru

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений