Реклама
Информеры
Наши Статьи | Міжнародного фестивалю-конкурс авторів та виконавців української ліричної пісні та українського романсу «Співоча Україна»

Міжнародного фестивалю-конкурс авторів та виконавців української ліричної пісні та українського романсу «Співоча Україна»

міжнародного фестивалю-конкурс авторів та виконавців української ліричної пісні та українського романсу «співоча україна»

ПОЛОЖЕННЯ

Міжнародного фестивалю-конкурсу авторів та виконавців української ліричної пісні та українського романсу
«Співоча Україна»

І. Загальні положення

1.1. Засновники фестивалю: міська компанія з культури міста Ашдод (Ізраїль) ( побратим м. Запоріжжя) , благодійний фонд «Центр національних культур та суспільної моралі «Ми українські», (м. Запоріжжя, Україна), Всеізраїльське об'єднання вихідців з України (Ізраїль).

1.2. Організатори фестивалю:
- Всеізраїльське об'єднання вихідців з України. (Ізраїль);
- Благодійний фонд «Центр національних культур та суспільної моралі «Ми українські», (м. Запоріжжя, Україна);
- Міська компанія з культури м. Ашдод (Ізраїль);
- Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації;
- Комунальна установа «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтв» Запорізької обласної ради (Україна)
- Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів України;

1.3. Фестиваль проводиться за підтримки:
- Запорізької обласної державної адміністрації;
- Запорізької обласної ради;
- Муніципалітету м. Ашдод;
- Асамблеї Національностей України.
- Запорізької міської ради;

1.4. Концептуальне завдання та ідея фестивалю:
- Ідея фестивалю: пісня, як фактор віри, надії, любові людей планети повинна стати важливим складовим в питанні зміцнення миру і згоди між країнами та громадянами різних національностей;
- Концептуальне завдання: активізація діяльності багатонаціонального потенціалу представників мистецтв як громадян України, так і вихідців з України в різних країнах, в тому числі тих які є громадянами держави Ізраїль, в питанні створення сучасної української ліричної пісні та українського романсу.

ІІ. Умови та порядок проведення фестивалю
2.1. Конкурс фестивалю:
- Фестиваль є конкурсним. В конкурсі приймають участь представники мистецтв національно-культурних об'єднань, - поети, композитори, аранжувальники, музиканти-виконавці, вокалісти, художники, фото-художники.

2.2. Конкурс проводиться у чотири тури:
1-й тур - поетичний; 2-й тур — композиторський; 3-й тур — виконавський; 4-й тур - виставка-конкурс робіт художників та фото-художників під девізом «Образ пісні»

- Перший тур. Поети подають на розгляд компетентного журі поетичні твори. Поетичні твори, які визнані журі переможцями першого конкурсного туру подаються на розгляд учасникам другого туру — композиторського.
Проводиться з 01.11.2015 р. по 01.02.2016 р.

Примітка: Поетичний твір має відповідати ідеї фестивалю, а також умовами подальшого його використання для створення ліричної пісні та романсу. Не допускається використання в текстах не нормативної лексики.

- Другий тур. Композитори представляють пісні і романси створені на основі творів поетів на розгляд компетентного журі.
Проводиться з 10.02.2016 р. по 10.04.2016 р.

- Третій тур. Пісні та романси, створені в результаті перших двох турів конкурсу, представляються дирекцією фестивалю для сценічного втілення музикантам і вокалістам.
Проводиться в регіонах у вигляді відкритих концертів з 10.04.2016 р. по 30.07.2016р.
Регіони визначаються дирекцією фестивалю в залежності від наявності учасників.

- Четвертий тур. Художники і фото - художники представляють свої роботи асоціативно-художнього сприйняття новостворених пісень і романсів.
В серпні 2016 року.

2.3. Заключним етапом фестивального конкурсу є гала-концерти та художні виставки в містах-побратимах Запоріжжі та Ашдоді. Під час гала-концертів відбувається нагородження переможців і виконання творів визнаних кращими.

2.4. У період проведення фестивалю в містах України та Ізраїлю із залученням національно-культурних об'єднань проводяться концерти, творчі зустрічі з учасниками фестивалю, майстер-класи, круглі столи у відповідності з ідеєю фестивалю.

ІІІ. Керівництво фестивалем
3.1. Для підготовки і проведення фестивалю створюється оргкомітет. Оргкомітет координує діяльність установ та організацій, залучених до організації та проведення фестивалю та фестивальних акцій.

3.2. Безпосередню організаційно-творчу роботу з підготовки та проведення фестивалю здійснює художньо - адміністративна дирекція, яку очолює Президент фестивалю.
До складу художньо-адміністративної дирекції входять адміністративна та художньо-постановочна групи. Адміністративну групу очолює

виконавчий директор фестивалю. Художньо-постановочну групу очолює художній керівник фестивалю.

IV. Фінансове забезпечення
4.1. Фінансування фестивалю здійснюється за програмою підтримки діяльності національних культур, за рахунок благодійних та спонсорських внесків, концертної діяльності, а також інших надходжень не заборонених державними законодавствами організаторів фестивалю.

4.2. Учасники фестивалю до участі у конкурсі підписують з дирекцією фестивалю договір в якому визначається їх участь у заходах, що сприяють діяльності фестивалю, а також регламентується право дирекції на використання створених творів для випуску літературних альманахів, музичних збірок, буклетів і дисків, організації концертної діяльності з використанням створених творів та інших акцій що сприяють пропаганді ідеї фестивалю.

V. Нагородження учасників фестивалю
5.1. Учасники фестивалю нагороджуються дипломами, почесними грамотами, спеціальними призами, преміями та цінними подарунками.

5.2. Кращі твори друкуються в літературних альманахах, в музичних збірниках, випускаються диски з записами виконавців.

- Заявки на участь у Фестивалі:

На території України - myukraiinski@gmail.com або за адресою: м. Запоріжжя, 69600, проспект Леніна, буд.152, к. 310 Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтв.

На території Ізраїлю - myukraiinski@gmail.com

Телефони для довідок :
Запоріжжя : (061) 63-81-46, (066)394-96-52, (063)928-17-72
Ашдод: (050)261-70-54

Автор проекту О. Житомирський

 

 

Комментарии
ЛИРА

Сайт: lira2012.ftes.info | Email: reshetirina@yandex.ru

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений