Реклама
Информеры
Наши Статьи | Фестиваль «Формула вогню»

Фестиваль «Формула вогню»

фестиваль «формула вогню»

   Напередодні 120-річчя з дня народження великої поетеси Марини Цвєтаєвої на території Василівського музею-заповідника «Садиба Попова» відбувся Запорізький обласний міжнаціональний фестиваль «Формула вогню»Гості фестивалю були представлені великою групою шанувальників творчості великої поетеси з різних куточків

України, ближнього і дальнього зарубіжжя. Виступали читці з творами М.Цвєтаєвої, зі своїми творами, обмінювались думками, висловлювали велику шану і вдячність невмирущому таланту геніальної поетеси. Учасникам, переможцям попереднього цвєтаєвського конкурсу було вручено дипломи і подяки. Також нагороди отримали велика група спонсорів проведення свята.

     У рамках фестивалю було проведено і міжрегіональний літературно-музичний конкурс «Над часом і тяжінням», в якому взяли участь не тільки українські поети, а й майстри слова з Росії, Німеччини, Татарстану ...

     Дослідник життя і творчості М.Цвєтаєвої Віра Астахова зазначила, що у віршах Марини Цвєтаєвої є душа, що поетеса однією фразою може висловити багато чого, що її поезія - це формули, в яких полягають цілі абзаци. Саме тому у неї стільки шанувальників, що об'єдналися в цілий рух, який зародився ще в 80-ті роки минулого століття. Тоді любителі поезії Марини Цвєтаєвої зібралися в Тарусі в день її народження - 8 жовтня - на березі річки і запалили перше багаття. З того часу «Цвєтаєвське багаття» запалюють у всьому світі. А вже третій рік фестиваль проходить в садибі Попова.

   «Цвєтаєвці» вже з нетерпінням чекають весни, щоб знову запалити багаття і почати наступний сезон поетичних зустрічей, літературних конкурсів, щоб ділитися своїми новими літературними творами і славити пам'ять улюбленої поетеси.

 

 

 

                                                                   Відділ внутрішньої політики РДА

 

                                                                                  Фото А.Шаповал

 

 

Комментарии
ЛИРА

Сайт: lira2012.ftes.info | Email: reshetirina@yandex.ru

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений