Реклама
Информеры
Наши Статьи | ДО ОСТАННЬОГО ПОДИХУ

ДО ОСТАННЬОГО ПОДИХУ

до останнього подиху

"До останнього подиху" - саме такою була назва концерту, який пройшов у суботу, 7 листопада, в затишній залі Василівської міськради за ініціативи літературно-творчого об`еднання "Ліра".

 «Лірівці"  разом з творчим колективом Запорізького клубу авторської пісні "Островок", запропонували василівцям послухати вірші та пісні поетів другої світової війни і свої власні. Була вшанована память героїв війни Муси Джаліля, Олени Ширман, Михайла Борисова, Миколи Сурначова, Юрія Черкаського.  Звучали пісні Булата Окуджави,  Расула Гамзатова та інших поетів того часу.

Символічно було і те, що на сцені було оформлено куточок з фото загиблих на війні поетів, шоломом солдата, гвоздиками та запаленими свічками. Дехто з виступаючих виходив на сцену в військовій атрибутиці, щоб ще більше посилити враження від прочитаного вірша, проспіваної пісні.

Знову порадували піснями та музикою Ала Гапон, Володимир Мажура, В'ячеслав Косов, Олег Симоненко та Олег Васюков. Всі присутні слухачі, та самі учасники концерту покидали залу в піднесеному настрої і горіли бажанням майбутніх зустрічей.

Жаліли, що не всі змогли виступити, адже концерт тривав майже три години на одному диханні. Та це нічого, адже попереду в планах "Лірівців" виступи і зустрічі в школах, перед ветеранами та виїзд в місто Запоріжжя з  візитом у відповідь до колективу клубу авторської пісні "Островок".
                                                                                           
                                                                          В. Бодня

Комментарии
ЛИРА

Сайт: lira2012.ftes.info | Email: reshetirina@yandex.ru

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений