Реклама
Информеры
Наши Статьи | День поэзии

День поэзии

день поэзии

              Поезія – особливий світ, в якому душа відволікається від буденності і святкує свободу. Вона є слово, що виходить не стільки від інтелекту, скільки від серця. У віршах дихає саме життя – це знають усі,    хто любить поезію. Вона надзвичайно вабить нас своєю музичністю, пестить вухо формою, своїм яскравим і надихаючим змістом.                          У цьому переконалися учасники та гості свята поезії: «Все, що життя довірила словами» яке пройшло у Василівській районній бібліотеці          20 березня, напередодні міжнародного дня поезії. На нашому святі ми славили світ поезії, що оспівує любов, красу, людські  взаємини.

    Зі своєю творчістю гостей свята познайомили наші імениті поети

Л. Г. Сажнєва – Губенко, В. І. Попова, Т. А. Лемешко. Порадували всіх поетичним словом : Л. Алексєєва, В. Мартиросян, Д. Філатов, В.Бодня,       З. Кострова, В.Залевська. Гості свята відволіклися від буденної суєти, від прози життя і поринули в чарівний світ поезії, світ ідеальної, небесної краси.

      Члени клубу ознайомилися книжковою виставкою – привітанням «Поезія – це свято, як любов» - де були представлені як поезії відомих майстрів слова, так і місцевих поетів

     Створення віршів можна порівняти з польотом птиці. Навчитися цьому неможливо, а от навчитися розуміти поезію під силу кожному. Любіть поезію, читайте вірші, вони зроблять наше життя яскравішим, багатшим і приємнішим.

 

Комментарии
ЛИРА

Сайт: lira2012.ftes.info | Email: reshetirina@yandex.ru

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений