Реклама
Информеры
Наши Статьи | "Вірш солдату"

"Вірш солдату"

вірш солдату

Кілька місяців роботи над проектом "Вірш солдату". Більше сотні віршів з усієї області. Стільки тепла й любові у словах, що ними можна лікувати запалення й зупиняти кровотечу. 25 липня в  Запоріжжі зі сльозами на очах презентували збірочку віршів для солдатів

Приємно, що серед авторів збірки є і наші «Ліровці» -Лідія Алексєєва та Наталія Літош.

Було повною несподіванкою, що в залі Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва буде саме така атмосфера, що прозвучать такі сильні, вражаючі вірші, що сльози давитимуть голос...

 По закінченню виступів поетів бієць АТО, який пройшов Іловайськ і 6 місяців полону; який знову на фронті б'ється за Україну, запорізький свободівець Тимур Книш сказав простими словами гарячу промову. Знову вибух овацій.

Ідея створення збірки віршів для солдатів прийшла в голову Ярині Геращенко - лідеру запорізького осередку "Студентської Свободи". Вона поділилася ідею з колективом своєї улюбленої бібліотеки для юнацтва. Так завдяки молодим свободівцям, завдяки представникам Запорізької областної бібліотеки для юнацтва Ганні Дворній та Олені Ольшанській була створена збірка.

Неочікувано зібрали більше коштів, ніж очікували. Запоріжці в черговий раз довели, що Запоріжжя - це Україна. Надрукували 1 000 примірників. Тепер в планах випуск другого видання. Про це вже просять і поети, і військові.

Вже через тиждень лідерка "Студентської Свободи" Запоріжжя Ярина Геращенко на передовій роздаватиме збірнички нашим героям.

Комментарии
ЛИРА

Сайт: lira2012.ftes.info | Email: reshetirina@yandex.ru

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений